Unibro Sigorta ve Reasürans Brokerliği AŞ

Reasürans
Hayat Dışı
Hayat

Unibro; banka, sigorta şirketi ve sigorta aracı (broker, acente, direkt satış) satış organizasyonlarında, üst yönetim (GMY, Direktör vb) tecrübesi bulunan, organizasyon ortalama sektör tecrübesi 15 yıl ve üstü çalışanlardan oluşan, risk danışmanı modellemesinin gerektirdiği tüm branş ve alt birimleri bünyesinde kurgulamış bir Sigorta ve Reasürans Brokeridir.

T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığınca Sigorta Brokerlerinin faaliyet alan ve sınırlarını belirleyen tüm lisanslar dahilinde (Hayat/Bes,  Hayat Dışı, Reasürans) yetkilendirilmiştir.

Hizmet verdiği kişi ya da kurumlar özelindeki ihtiyaçlara hızlı, yaratıcı, etkin ve sürdürülebilir çözümler üretmeyi hedef edinmiş olup bu yönde müşteriye özel konfor alanları oluşturma adına yurt içi ve dışı değerli çözüm ortaklarına sahiptir.

0
Yıl
0+
Takım Üyesi
0+
Partner
0
Mutlu Müşteri

Tam Yetkiliyiz!

6 yıllık bir geçmişe sahip olmasına rağmen, Türkiye ve Dünya piyasasında önemli bir yer edinmeyi başarmış bir şirket olarak, kurumsal, bireysel, reasürans ihtiyaç talebi olan tüm firmalara, uzman kadromuz ve geniş organizasyon yapısı ile farklı alternatif çalışmalarla avantaj sağlayabilecek, sektörün her alanında ve yüksek kalite standartlarıyla hizmetler sunuyoruz.

Amaç

Muhataplarının ihtiyaç analizlerini ve kaygılarını/risklerini doğru yorumlayarak, kişi ya da kuruma özel bir risk danışmanlığı modeli kurmak ve bunun tamamlayıcısı olan sigorta ürünlerini lokal ve global risk piyasalarından temin etmek.

Vizyon

Prensipli, yenilikçi ve enerjik yaklaşımımızla sigorta marketinin büyümesinde fark edilir etki yaratan bir çözüm ortağı olmaktır.

Misyon

Tüm çalışma paydaşlarının beklentileri ve hedefleri dahilinde kendinden beklenen görev tanımını oluşturmak ve bu noktada etkin, sürdürülebilir aksiyonlar almak.

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri