Sigorta güvencenizi parmaklarınızın ucuna taşıyan sitemiz sayesinde hizmetlerimizi düzenli bir şeklide firmamızdan alabilirsiniz. Hız, kalite ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti için fatura güvence sigortası hizmetlerini için sitemizi ziyaret edin. Yılların verdiği tecrübeyi yerleşim belgelerine gör sıralı bir şekilde aktarıyoruz. İl, ilçe, mahalle sokak ya da belde gibi. Merak ettiğiniz tüm konularda detaylı bilgiyi sistemimizde bulabileceksiniz.

Fatura Güvence Sigortası için Unibro Brokerlik

Sigorta hizmetleri mal ya da diğer taşınmazların korunmasını kapsadığı için titiz bir konudur. İşte bu yüzden alanında uzman ve eğitimli kişilerden alınmalıdır. Ekibimiz fatura güvence sigortası için gerekli tüm donanıma sahiptir. Hayat sürprizlerle dolu. Ne yazık ki bu sürprizler her zaman sevindirici olmuyor. Kaza ya da doğal unsurlardan kaynaklanan ölüm, yaralanma ya da mal kayıpları gibi. Bunların olmasını istemeyiz ancak, hayatta her an her şey olabilir. İşte böylesi zor günlerde yanınızda yer alacak ekibimizden 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Üzüntünüzü paylaşırken tüm prosedürleri sizlerin yerine biz düşünüyoruz. Akıllı telefonunuza indirebileceğiniz uygulamamız sayesinde zaman ya erişim gibi sınırlara takılmazsınız.

Gelişigüzel Sigorta Şirketlerinden Uzak Durun

Söz konusu hizmet güvencesi ise seçici olmak zorundasınız. Sizlere sunmuş olduğumuz fatura güvence sigortası sayesinde içiniz rahat eder. Bilinenlerin aksine sanal hizmetlerimizi kullanmak için ekstra bir masraf ödemezsiniz. Mesela sigorta poliçe komisyonu gibi. Sınırları kendinizin belirlediği uygulamamız sayesinde poliçe aşımına uğramazsınız. Her iki tarafın hakları karşılıklı hizmet sözleşmesi ile korunmaktadır. Böylece olası yolsuzluklar ve müşteri mağduriyetlerinin de önüne geçilmiş olur. Hizmetlerimizden iş bitimi ya da herhangi bir nedenle dilediğiniz zaman vazgeçebilirsiniz. Bunun için sitemize girmeniz ya da telefonla arayarak iptal talebinde bulunmanız yeterlidir.

Referanslarımız ve Basında Biz

Ana sayfamıza girerek bizden daha önce hizmet alan şirketlerin bilgisine erişebilirsiniz. Ayrıca basında biz ve daha önceki müşterilerimizin hakkımızdaki yorumlarına bu bölümden ulaşabilirsiniz. Hem Türkiye’de hem de ülkeler arası sigortacılık faaliyetleri ile alakalı gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Dakikalar hatta saniyeler içinde güncellemeleri yakinen görebiliyorsunuz. İşin konusuna göre hizmet içeriğimiz de değişmektedir. Tüm bu takipler ve piyasa araştırması fatura güvence sigortası hizmet unsurlarını geliştirmemiz bakımından son derece faydalıdır. Günümüzde sigorta sektörünü daha adil bir platforma taşımak için uğraşan araçtan, sektörel kullanıma kadar her ayrıntıyı ayrı hesap ediyor. Örneğin iyi sürücü ve kötü sürücülerin tespiti ve sigorta oranlamasının buna göre yapılması gibi.

İşbirliği ve Ortaklık Faaliyetler

Müşterilerimizin yanında ortaklık işleri için de kapımız daima açıktır. Hızlı ancak sistemli büyüme, gelir ve hizmet ortaklığı hususlarında da bizimle irtibata geçebilirsiniz. Buradaki hizmetlerimiz fatura güvence sigortası kapsamında çeşitliliğe ulaşabilmemiz açısından yol açıyor. Örneğin aynı anda aynı türden ya da ayrı türden fatura koruma hizmetini eş zamanlı almak gibi.

Sigortacılık Hizmetlerinde Her Şey Müşterilerimiz İçin

Müşterinin ihtiyacına göre kişiye özel prim hesaplama modülünden de faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen sigorta devlerinin bölgesel hizmetlerini de sitemizde bulabilirsiniz. Sigorta kullanımını gerektirecek olası kaza ve olay anında önce hizmet alıyorsunuz. Prim hesaplama ve diğer ayrıntılar ise daha sonradan hesaplanmaktadır. Bizimle çalışmanız halinde sigortacılık hizmeti almazsınız. Müşterilerimize özgü indirim ve tüm diğer ayrıcalıklar da sizleri beklemektedir. Tatil indirimleri, rezervasyonlarda öncelik ve diğer özel anlar için de bizden hizmet alabilirsiniz. Böylece organizasyonlarınızın da sigortasını yaptırarak, olası engeller için ekstra tedbirler almış olursunuz. Sadece bilinen zararların karşılanmasında değil, aklınıza gelen gelmeyen her konuda tarafımızdan faydalanabilirsiniz.

Fatura Güvence Sigortası ve Değişen/Devleşen Ekonomisinde Güvenlik Unsurları

Kredi kartının yavaş yavaş geçerliliğini yitirdiği günümüzde fatura ve senet karşılığı hizmet unsurları önem kazanmaktadır. Bu da fatura güvence sigortası hizmetinin ne kadar önemli olduğunun en önemli kanıtıdır. Herhangi faiz işletilmesine muhatap olmadan ödeme tutarını firmaların belirlediği oranda taksit yapılır. Bu işlemin adına senet denilir. Günü gelen senetler müşteriler tarafından ödenmediğinde yasal işlem başlatılır. Senet uygulaması tek tip olduğu için farklı borçlara girilmez. Bu da müşterilerin durup dururken borçlanmasını tetikleyen unsurların otomatikman ortadan kalkması anlamına gelmektedir. Böylece satışı yapan firmada tam anlamıyla güvence altına alıyor. Herhangi bir şekilde verdiği hizmetin karşılığı alamaması durumlarında, mevcut faturanın tüm zararı firmamız tarafından karşılanıyor.

Sosyal Sorumluluk Projeleri ve Diğer Hizmetler

Firmamız sadece ticari platformlarda hizmet vermiyor. Uygulamamıza üye olmanız halinde fatura güvence sigortası hizmetleri ile sosyal sorumluluk projelerine de katılmış oluyorsunuz. Büyük ve donanımlı bir ailenin üyesi olurken, istihdam ve ülke gelişimine de katkıda bulunuyorsunuz. Sponsorluk hizmetleri ve dünya çapında acentaların da bir araya getirilmesi bizim işimiz.

Geniş manada düşünüldüğündü fatura güvence sigortası hizmetlerimizin çok daha büyük hacimli olduğu görebilirsiniz. Alacaklarını tahsil edemedikleri için zara eden firmaların risklerini de en asgari düzeye indiriyoruz. Böylece işte küçülme yada batma riskinin de önüne geçmiş oluyoruz. Sizler de nitelikli fatura güvence sigortası hizmeti için bizimle çalışarak daha ayrıcalıklı olabilirsiniz.