Karşılaştığınız tüm sağlık problemlerinde bir dost elini omzunuzda hissetmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizden alacağınız hastane sigortası hizmetleri ile olay anı ve sonrasında hem kendiniz hem de bütçeniz rahat edecek.

Yılların verdiği tecrübe ve güvenle hem kendinizi hem de sevdiklerinizi gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Online erişim kolaylığı sayesinde, Türkiye’nin her yerinden ve yurt dışından da bize ulaşabilirsiniz.

Sağlık alanındaki tüm yenilikleri sizler için yakından takip eden Unibro Brokerlik sayesinde hastane sigortası hizmetlerinde kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz. Bütçenize uygun ödeme paketleri, teklif alma ve üyelik bilgilerimiz içinde site uzantımızı kullanabilirsiniz.

Hastane Sigortası Konusunda Aklınıza Takılan Her Konuda Yanınızdayız

Özel sigorta hizmetlerimiz ile alakalı aklınızdaki her sorunun cevabını bizde bulabilirsiniz. Merak ettikleriniz için iletişim bilgilerimizden faydalanabilir, telefonla direk irtibata geçebilir ya da bizzat büromuza başvurabilirsiniz.

Geniş anlaşma ağı ile onlarca firma ve sigorta şirketleri ile büyük bir aileyiz. Geçmişten bugüne kararlı bir şekilde büyüyerek müşterilerimizin bize olan güveninin karşılığını en iyi şekilde vermek için çalışıyoruz. Türkiye’nin önde gelen acenteleri ile etkileşimde olan firmamızdan hem kurumsal hem de bireysel olarak hastane sigortası hizmeti alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz geniş kurumsal ihtiyaçlardan, en küçük bireysel taleplere kadar beklentiniz olan her konunun üzerinde ayrıca durmaktadır. Hastane sigortacılığın yanında taşınmaz mallar ile sosyal sorumluluk sigortalarında da bizden hizmet alabilirsiniz.

Ana Başlıklar Halinde Hizmetlerimiz

Önde gelen hizmetlerimizin başından hastane sigortası yer almaktadır. Kaza ya da hastalık anında yapılacak tüm masraflar tarafımızdan karşılanmaktadır. Özellikle sağlık konusunda nitelikli hizmet alımı herkesin hakkıdır. Başımıza ansızı neyin geleceği belli olmaz.

Küçük ve düzenli ödemeler ile özel sağlık sigortası primlerinizi biriktirebilir ve daha iyi şartlarda tedavi görebilirsiniz. Size sunduğumuz sağlık sigortası poliçesini yakından incelediğinizde detayları görebilirsiniz. Böylece poliçe içinde olmasını ya da olmamasını istediğini maddeleri de önceden belirlemiş olursunuz.

Resmi prosedürlerle tüm hizmet detayları düşünülmüştür. Yasal anlamda her iki tarafın haklarını koruyacak hizmet sözleşmesi sayesinde güvencede olursunuz.

Özel Sağlık Sigortası Hizmetlerinin Kapsamına Neler Dahildir?

Bizden alacağınız hastane sigortası hizmetlerinde her husus ayrı ayrı incelenir. Bireyin cinsiyeti, yaşı, varsa hastalıkları, kullandığı ilaçlar ve çalışma ortamı gibi. Aile sigortasının yanında bireysel sağlık sigortası hizmetlerimizi da poliçelerinize ekleyip, çıkartabilirsiniz. İlave poliçe hizmetimizle detaylı sağlık uygulamalarından istifade edebilirsiniz. Hem ayaktan tedavide hem de klinik tedavilerinde teminatlar ayrı ayrı işleme alınarak, hastane sigortası hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmet devamlığının önemini bilen firmamıza haftanın tüm günleri ve saatlerinde ulaşabilirsiniz. Poliçe yenileme, yıl ve ay takibi gibi konuları ise dert etmenize gerek yoktur. Tüm bu formaliteleri hızlı ve güvenli bir şekilde sizler için takip ediyoruz. Sizin bilginiz olmadan hizmet içeriklerinde herhangi bir değişikliğe gidilmemektedir. Varsa değişen uygulamalar, yeni sağlık sigortası içerikleri ve fiyatlar ile alakalı tüm konularda önceden haberdar edilirsiniz. Böylece bilginizin olmadığı sürpriz ödemelerle karşılaşmazsınız.

Site İçeriğimiz ve Grup Hizmetleri

Ana sayfamızı incelediğinizde; tamamlayıcı sağlık sigortası, araç sigortası, konut sigortası, kasko ve finansal paket uygulamalarını görebilmekteyiz. Diğer taraftan; havacılık sigortası, tarım sigortaları, mühendislik ve yapı sektörüne ait tüm diğer sigortacılık hizmetlerini bulabilirsiniz.

Sağlık alanında yaşa bağlı uygulamalarımızda da farklı kategorileri değerlendirebilirsiniz. Baktığınızda altmış yaş ve üzeri veya seksen yaş ve üzeri hastane sigortası uygulamalarını görebilirsiniz. Bunlara ilaveten yabancı uyruklu müşterilerimiz de grup sigortası, özel ve kurumsal sağlık sigortası hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Hasar Anında Durum Tespiti Uygulamaları ve Müşterilerimizin Sorumlulukları

Bu hizmetimiz sayesinde hasar anında yapılması gerekenler ile hasar süreci ve sonrasındaki tüm detayları bulabiliyorsunuz. Uygulamalarımızda hasar anında müşterilerimize ve sigorta şirketlerimize düşen sorumlulukları tüm detayları ile bulabilirsiniz. Kaza ve hasarın yaşanması halinde olayın tarafımıza ivedilikle bildirilmesi ayrıca önemlidir.

Müşterilerimizin zor zamanlarından mağdur olmaması için sistematik bir şekilde çalışıyoruz. Hizmet talebinizi alan firmamız, poliçenizin karşılığı olan tüm haklarınızı eksiksiz bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyor. Hayatınız ve sağlınız değerlidir. Ne olursa olsun sağduyuyu ve tedbiri elden bırakmayın. Başınızdan geçen olay sonrası sigortacılık hizmetlerini hak edebilmeniz için tedbirsizlik ve kasıt unsurunun olup olmaması ayrıca önemlidir.

Özellikle trafik sigortalarında alkol alımı ve aşırı hız önemlidir. Böyle bir durumda hem hayatınızı hem de sağlık sigortası poliçenizi riske atabilirsiniz. Diğer yandan trafik yönetmeliğinin sürücü ve araçlarda zorunlu tuttuğu kurallara sadık kalmak da mühimdir.

Bizden hastane sigortası hizmeti alan müşterilerimizin ibra etmesi gereken birtakım evraklar vardır. Başınızdan geçen kaza ya da hastalık ile ilgili; kaska sigortası hasarı, ölüm ve yaralanma hasarları ve ferdi kaza hasarı gibi bilgilerin doldurulduğu evraklar bu gruba girer.

Şirketiniz ilgili kurumlar ile irtibata geçerek sigortanızın işlerliği için gerekli olan yazışmaları ve evrak tedariki sağlamaktadır. Böylece uygulamadaki eksikliklerden kaynaklanan sorunlar sebebiyle hizmet aksamalarının da önüne geçilmiş olur. Sizler de bizimle irtibata geçebilir ve hayata daha güvenli bir pencereden bakabilirsiniz.